HAKKIMIZDA

manisa-karabulut-dekorasyon-partnerleri-008

KISACA KARABULUT DEKORASYON

Karabulut Dekorasyon olarak 30 seneyi aşkın zamandan bu yana Manisa ve tüm ilçelerine Anahtar teslim komple tadilat ve dekorasyon hizmeti sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve yılların vermiş olduğu deneyim ile Manisa ‘nın önde gelen Dekorasyon Firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Hiç bir markaya bağımlı olmadan, misafirlerimizin ihtiyaç ve taleplerini doğru anlayarak, her bütçeye uygun tasarımlar yapmaktayız.

Güvenli Tadilat

Yaşam alanlarını yeni baştan tasarlayıp inanılmaz ve göz alıcı yeni sonuçlara ulaşmak için güvenli tadilat metotları vazgeçilmezdir. Mersus tarafından ele alınan tadilat ve onarımlarda güvenlik esastır. Bu bağlamda başarılı bir tadilat için ideal maskeleme bantları kullanmak, yine tadilatın yapıldığı zeminlerde kullanılan başarılı yapıştırıcı ürünleriyle çalışmak, kaymanın, düşmenin, yaralanmanın veya tadilat yapılan alanlarda başka tehlikelerin söz konusu olmadığı güvenli bir ortam oluşturmak temel önceliğimizdir. Bu çerçevede Mersus tarafından taahhüt edilmiş bir tadilat ve onarım bölgesinde her şey Mersus’un uzman tadilatci kadrosu güvencesi altındadır.

EKİBİMİZ

Yatırımlarınızı En Karlı Hale Getirmekle Mükellefiz…