BANYO DEKORASYONU

Sürekli kullanılan, yıpranan veya modası geçen seramiklerin çürüyen, paslanan eski su tesisatlarının yenilenmesi şarttır.
Manisa Banyo ve Tuvalet Dekorasyonu Hizmetleri

BANYO VE WC TADİLATI NASIL YAPILIR?

Öncelikle banyo wc yapılacak alanın iyi bir tasarım ve sağlıklı bir fiyat çalışması için yerinde görülmesi gereklidir. Duvarların ölçülerinin alınıp, projesinin çizilip 3D görsellerle sunumu yapılır. Banyo WC de kullanılacak ürün ve malzemeleri belirlendikten sonra sözleşmesi yapılır, yapılan sözleşmede işe başlama ve teslim süresi belirtilir.

Eski banyo WC seramikleri kırıldıktan sonra zemin ve duvardaki pis su ve temiz su tesisatları yeni projeye göre gereken yerlere çekilir.  Yeni çekilen tehsisata su basılıp, belli bir süre bekletilir. Tehsisatların su kaçak testi tekrar yapıldıktan sonra banyo WC duvarları gönyeli bir şekilde sıvanır. Ertesi gün seramik döşeme işlemi lazer teraziyle yapılır. Sonraki gün yeni döşenen seramiklerin macunlama işlemine geçilir. Macunlar kuruduktan sonra uzman ekiplerimizce banyo WC deki aksesuarların montajları yapılır. Tekrar mimarımız tarafından kontrol edildikten sonra müşterilerimize teslim edilir.

Yatırımlarınızı En Karlı Hale Getirmekle Mükellefiz…